TOKMAKÇI'DAN GOALBALLCULARA DESTEK

TOKMAKÇI'DAN GOALBALLCULARA DESTEK
Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayrettin Hayri Tokmakçı, Manisa Görme Engelliler Spor Kulübü, Spil Görme Engelliler Spor Kulübü ve Şehzadeler Görme Engelliler Spor Kulübü Goalball takım oyuncuları ile bir araya geldi.  Hayrettin Hayri Tokmakçı üç takım sporcularına Kırıkkale’de yapılacak  lig müsabakaları öncesinde başarılar diledi.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından 4-9 Temmuz tarihleri arasında Kırıkkale'de gerçekleştirecek, Goalball 1. lig, 2. lig  ve 1. devre bayanlar müsabakalarında mücadele edecek

Manisa Görme Engelliler Spor Kulübü, Şehzadeler Görme Engelliler Spor Kulübü ve Spil Görme Engelliler Spor Kulübü, Atatürk Olimpik Spor Kompleksinde 8 günlük Kamp çalışmalarını tamamladılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayrettin Hayri Tokmakçı, Atatürk Olimpik Spor Kompleksi Kamp Eğitim Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıda üç takım sporcuları ile bir araya geldi.  Kahvaltıda

Görme Engelliler Manisa İl Temsilcisi Mehmet Göktaş, Spil Engelliler Spor Kulübü Başkanı Meryem Doğan, Tesis Amiri İsmail Karadağ, Goalball Antrenörü İsrafil Dündar da yer aldı.

Tüm takım sporcularına başarılar dileyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayrettin Hayri Tokmakçı, “İl Müdürlüğü olarak her zaman sporcularımızın hizmetinizdeyiz." Kamp çalışmalarında gereken her türlü desteği verdiklerini ve bu desteklere devam edeceklerini söyleyen Tokmakçı, "4-9 Temmuz  tarihleri arasında Kırıkkale'de oynayacakları Goalball lig müsabakalarında sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum. Onların başarısı bizleri de çok mutlu ediyor başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum ,” diye konuştu.

Görme Engelliler Manisa İl Temsilcisi Mehmet Göktaş ise kendilerine verilen desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hayrettin Hayri Tokmakçı'ya ve Şehzadeler Belediyesi’ne  teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 16:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4