TOPRAK DÖKÜLEREK TRAFİĞE KAPATILDI

TOPRAK DÖKÜLEREK TRAFİĞE KAPATILDI

Turgutlu'da vatandaşların şehir merkezine geçmek için kullandıkları dere yatağı, CHP Turgutlu ilçe teşkilatının yaptığı açıklama sonrasında belediye ekipleri tarafından toprak dökülerek araç geçişine kapatıldı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde İzmir Ankara Karayolu üzerinde devam eden battı çıktı çalışması nedeniyle vatandaşların şehir merkezine kısa sürede gitmek için kullandıkları dere yatağı Belediye ekipleri tarafından toprak set çekilerek araçların geçmesine engellendi. Turgutlu'nun en büyük mahallerinden bir tanesi olan Selvilitepe mahallesinde yaşayan vatandaşların şehir merkezine gitmek için kullandıkları Irlamaz çayının içerisindeki dere yatağı CHP Turgutlu ilçe teşkilatının yapıldığı basın açıklaması sonrasında Turgutlu belediyesi ekipleri tarafından toprak yığını dökülerek araç geçişine kapatıldı.

Selvilitepe mahallesinde yaşayan vatandaşlar araçları ile şehir merkezine inmek istediklerinde Sanayi sitesi içerisinde bulunan alt geçit, ergenekon mahallesin kavşağı yada Irlamaz mahallesine gelmeden önce eski izmir yoluna  Irlamaz çayı üzerinden bağlanan yoldan geçerek gidebiliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 14:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4