TURBEM YOLDA KALANLARA İFTARLIK DAĞITTI

TURBEM YOLDA KALANLARA İFTARLIK DAĞITTI
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde TURBEM,  yolda kalan ve iftara yetişemeyecek durumda olan sürücülere iftarlık dağıttı.

Türkiye’nin en işlek yollarından bir tanesi olan İzmir – Ankara Karayolu üzerinde bulunan Turgutlu’da işinden geç çıkan ya da trafik sıkışıklığı nedeniyle iftara geç kalan sürücüler unutulmadı. Turgutlu Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi (TURBEM) üyeleri, trafiğin yoğun olduğu eski Garaj kavşağında, kırmızı ışıkta bekleyen sürücülere iftarlık dağıttı.

İftara geç kalan sürücüler TURBEM’in gerçekleştirdiği bu uygulamadan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sürücüler “İftar vaktine yolda yakalanmıştık ama bu genç kardeşlerimiz bizlere Ramazan’ın bereketini ve birliğini bir kez daha gösterdiler. İftar vakti bizleri unutmayarak iftarlık dağıttılar. Bu uygulamaya katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca böyle bir uygulamaya öncülük ettiği için Turgutlu belediyesine ve başkanına teşekkür ediyoruz” dediler.

TURBEM yetkilisi Metin Akgül “Turgutlu Belediyesi Gençlik ve Eğitim merkezi olarak üye arkadaşlarımızla birlik mübarek Ramazan ayı nedeniyle etkinlikler yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de yolda kalan ve iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza iftarlık dağıtmak. Bizlere destek veren ve sürekli yanımızda olan ve projemizi destekleyen Belediye başkanımız Turgay Şirin’e ayrıca teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

Öte yandan iftarlık dağıtımı sonrasında TURBEM üyeleri birlikte iftar yemeği yediler.

[gallery ids="61869,61870,61871,61872,61873,61874"]
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 15:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4