TURBEM'DEN SERİNLETEN KAMP

TURBEM'DEN SERİNLETEN KAMP

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Belediye bünyesinde hizmet veren Eğitim ve Gençlik Merkezi üyeleri düzenledikleri kamp etkinliği ile aşırı sıcaklara kendilerince çözüm buldular.

Son günlerde yaşanan aşırı sıcaklar nedeniyle vatandaşlar serinlemek için farklı yöntemlere başvururken, Turgutlu Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi (TURBEM) üyeleri de düzenledikleri gençlik kampı ile serinlediler. Turgutlu’nun en serin yerlerinden bir tanesi olan Çatalköprü mahallesinde dere kenarında kamp kuran TURBEM üyeleri düzenledikleri etkinlikle mahalle sakinleri ile de bir araya gelerek sohbet ettiler.

Düzenlenen etkinlikle ilgili olarak TURBEM üyesi Yakup Ad “Gençlik merkezi olarak sürekli etkinlikler yapıyoruz. Özellikle son günlerde yaşanan hava sıcaklıklarında ki artış sonrasında biraz ferahlamak için akarsu kenarında kamp kurmak istedik. Yaklaşık 2 gün süren kampımız oldukça güzel geçti. Hem sosyalleşme hem de bölge halkını tanımamız yönünden iyiydi. Bu tür etkinlikleri ileriki yıllarda daha geniş katılım ve uzun süreli olarak yapmayı planlıyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan ve kamp konusunda destek veren Turgutlu Belediye başkanımız Turgay Şirin’e ve TURBEM yetkilisi Metin Akgül’e teşekkür ederiz” dedi.

Öte yandan Çatalköprü mahallesi sakinleri de bu tür bir etkinlikten dolayı mahallelerini seçen gençlere teşekkür ederek, bu kampın mahallenin ve Çatalköprü’nün doğal güzellerinin tanıtılması açısından önemli olduğunu belirttiler.

[gallery ids="63070,63071,63072,63073,63074,63075"]

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2017, 17:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4