Turgutlu Belediyesi Vatandaşların Hayatını Kolaylaştırıyor

Turgutlu Belediyesi Vatandaşların Hayatını Kolaylaştırıyor
          Turgutlu Belediyesi mahallelerin sorunlarını bir bir çözüme kavuştururken, Çıkrıkçı Mahallesi’nde bulunan ve vatandaşların zorluk çektiği yokuşa yapılan merdiven, vatandaşların hayatını kolaylaştırdı. Çıkrıkçı sakinlerinin büyük beğenisini toplayan merdiven ve engelli rampası için mahalle sakinleri Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür etti.

Turgutlu Belediyesi 61 mahalleye eşit hizmet düşüncesiyle mahallelerin eksiklerini giderme çalışmalarına devam ediyor. Çıkrıkçı Mahallesi sakinlerine yıllardır zorluk yaşatan alanda çalışmalara başlayan Turgutlu Belediyesi, mevcut bölgeye merdiven ve engelli rampasını yapımını tamamladı. Vatandaşların yaşamlarını rahatlatacak olan çalışmanın bittiğini belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz bir kaç hafta önce çalışmalarına başladıkları alanda engelli rampası ve merdiven yapımını tamamladılar. Bu alanı kullanan vatandaşlarımızın yaşam alanlarını kolaylaştırma adına onlara böyle bir hizmet sunduk. Mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlısı olsun” dedi.

Mahalle Sakinleri Memnun

Mahalle sakinleri ise çalışmanın son derece başarılı ve güzel olduğunu, mahallede bir çok vatandaşın bu alanı kullandığını dile getirerek Belediye Başkanı Turgay Şirin ve ekibine yapılan çalışmadan dolayı teşekkür etti. Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz da, “Mahallemizde bir çok vatandaşımızın ortak kullanım alanı olan rampada böyle güzel bir çalışma yaptığı için Belediye Başkanımız Turgay Şirin ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4