TURGUTLU'DA 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

TURGUTLU'DA 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI
banner43
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında çekilen fotoğraflardan oluşan sergi açıldı.
Turgutlu Kaymakamlığınca düzenlenen programlar kapsamında fotoğraf sergisi Turgutlu Eski Belediye binası fuaye alanından açıldı.
15 Temmuz Darbe girişimin tam anlamıyla hain bir darbe girişimi olduğunu belirten Turan, ” O gece, necip ve asil milletimizin kahramanlık destanına şahit olduk. Geleceği emanet edeceğimiz sevgili yavrularımıza, pırıl pırıl genç kardeşlerimize aktarmak için bu programlarımızı yapmamız ve arttırmamız lazım. Fakat bu programlarımızı yaparken, aşkla, şevkle yapmalıyız. Bizler bize yakışanı yapacağız ve bayrağımız asla indirmeyeceğiz. O gecenin bir diğer kahramanları, tarihe fotoğrafları ve görüntüleriyle not düşen basın mensuplarıdır. Bugün burada Anadolu Ajansı tarafından çekilen fotoğrafların sergisini açıyoruz. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Gazilerimizden ve tanka, topa, tüfeğe karşı direnen milletimizden Allah razı olsun.” diye konuştu.
Serginin açılışına, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammet Evren, Belediye Başkan Vekili Mümin Yürek, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Kemal İskiflioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 16:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4