TURGUTLU'DA İFTARIN ADRESİ GAMALI

TURGUTLU'DA İFTARIN ADRESİ GAMALI
her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan’da Turgutluların iftar adresi değişmedi. Turgutlu’nun en önemli lezzet markaları arasında yer alan Gamalı Köftecisi iftar da yoğun ilgi ile karşılaşıyor. Gamalı Köftecisinin Koşukırı Mevkiindeki mekanında Turgutlulular iftar yaparken, onlarca Gamalı Köftecisi personeli konuklar için yoğun bir mesai harcadı.

Turgutlu’nun tanınmış köftecilerinden olan ve ilçeye markası ile değer katan Gamalı Köftecisi, Ramazan ayında iftarlarda bir başka güzel. Lezzetli ve çeşitli menüleri ile Turgutlululara yıllardan beri hizmet veren Gamalı Köftecisi, iftarlarda Turgutluluların tercihi olmaya devam ediyor.

Her akşam iftar menüleri ile 500 ila 1000 kişi arasında bir insan sayısını ağırlayan Gamalı Köftecisi işletmecisi Şevki Atman, kendilerini tercih eden müşterilere teşekkür ederken, amacımız Turgutlulu vatandaşlarımıza bu mübarek ay içinde en iyi ve kaliteli şekilde hizmet etmektir. Oruç’un açıldığı iftarda ise biz Gamalı ailesi olarak tüm müşterilerimize aynı özenle hizmet etmeye çalışıyoruz. İftarda bizi tercih eden ve teveccühlerini gösteren herkese çok teşekkür ederiz. Her Ramazan ayında olduğu gibi yine bu Ramazan’da tercih edilmek ne kadar doğru ve kaliteli iş yaptığımızı gösteriyor ve bu da bize gurur veriyor. Ben ve Gamalı ailesi olarak Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

[gallery ids="61847,61848,61849,61850,61851"]
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 13:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4