Turgutlu'da Mürşit Gedizli ile yola devam ediyor

Turgutlu'da Mürşit Gedizli ile yola devam ediyor
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, İl Başkanlığı toplantı salonunda dün gerçekleştirdiği basın toplantısında, Manisa genelinde yapılacak olan kongrelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Manisa'da ki AK Kongreler'in ilkinin 19 Ağustos'da Turgutlu İlçe Kongresi ile başlayacağını belirten Mersinli, 17 ilçede titiz bir çalışma yaptıklarını, ilçe koordinatörlerinin raporları ve genel merkez ile yapılan istişarler doğrultusunda kararla aldıklarını söyledi.

Berk Mersinli, şunları söyled;"İl yönetimimizde ki arkadaşlarımız, teşkilat başkanlığımızla beraber 17 ilçemizde çok titiz bir çalışma yaptık. Bizim malum yöneticilerimiz arasında her ilçemize her hafta düzenli olarak toplantılarına katılan koodinatörlerimiz var. Bu koordinatörlerimizden elde ettiğimiz raporlar, teşkilat başkanlığımızın o bölgeye giderek yaptığı çalışmalar, sonunda milletvekillerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda ortaya çıkan tabloda, bazı ilçelerimizde kongre noktasında başlangıç yapabiliriz diye düşündük. Böylelikle, 19 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 14.00'da Turgutlu ilçemizde bismillah diyoruz. Bu konuda ilçe başkanımız Mürşit Gedizli, performansı itibari ile, bugüne kadar ki seçimlerde yaptığı çalışmalar itibari ile başarılı bir şekilde çıktığını düşündük ve genel merkezimiz ile yaptığımız istişarelerde Mürşit Gedizli ile devam kararı aldık. Mürşit Gedizli bey ile ile birlkte kongre sürecimiz başlamış olacak"dedi.

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli ise, kendisine ve yönetimine olan güven ve desteklerinden dolayı, AK Parti Genel Merkez yöneticilerine, İl Başkanı Berk Mersinli ve yönetimine teşekkür etti.

Göreve geldikleri günden bu zamana kadar hakkaniyetli bir şekilde çalışmalarını yürüttüğünü söyleyen Gedizli;"Görevimizin başındayız ve inşallaj daha iyi işler yapacak, daha çok yol yürüyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında dediği gibi;"Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe Devam"dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 14:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4