Turgutlu'dan Berk Mersinli'ye hayırlı olsun ziyareti.

Turgutlu'dan Berk Mersinli'ye hayırlı olsun ziyareti.
banner43
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli ve Teşkilatı, İl Başkanlığına atanan Berk Mersinli'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

AK Parti Manisa İl Başkanlığına yeni atanan Berk Mersinli'yi İl Başkanlığı toplantı salonunda ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli, Başkanlığa yeni atanan Berk Mersinli'nin hizmet yarışında bayrağı kaldığı yerden devralarak daha iyi yerlere taşıyacağını ve daha iyi hizmetler gerçekleştireceğini söyledi.

Berk Mersinli'nin kurucu gençlik kolları başkanı Murat Baybatur ile başarılı işler yaptığı söyleyen Gedizli;''Berk başkanımız teşkilatımız her kademesinde aldığı tüm görevleri başarılı bir şekilde yürütmüştür. İl Başkanlığı kendisine çok yakıştı. Başarılı ve büyük işler yapacağına olan inancımız çok büyük. AK Parti camiasına ve Manisa ya hayırlı olsun.''dedi.

Berk Mersinli ise, AK Parti Turgutlu İlçe teşkilatının ziyaretden dolayı memnuniyeti dile getirdi.

Mersinli;''Mürşit Başkanımız ve Turgutlu teşkilatımız her zaman olduğu gibi farkını ortaya koydu. Ana kademe, Kadın kolları, Gençlik kolları ve Meclis üyeleri ile birlikte tam kadro olarak ziyaretleri bizi mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.''şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 14:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4