Turgutlu'lu Çiftçilere Reklektör dağıtıldı.

Turgutlu'lu Çiftçilere Reklektör dağıtıldı.
Turgutlu Ziraat Odası ve Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından, Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında traktör sürücülerine ücretsiz reflektör dağıttı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Ziraat Odası ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Çatalköprü mahallesi pazar yerinde gerçekleştirilen törene, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammet Evren, Ziraat Odası Başkanı Abdullah Şenol katıldı. Törende çiftçilere, 150 adet reflektör, çiftçilere dağıtıldı.

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni tarım sezonunun kazası belasız geçirilmesini istiyoruz. Bizler, tedbirlerimizi alacağız, fakat takdir Allah'ın dır. Bugün burada size dağıtılacak olan reflektörler, traktör kasalarının fark edilmesi içindir. Bu zaten kanunende mecburidir. Turgutlu İlçe Jandarmak Komutanlığı ve Ziraat Odasına bu çalışmalarından dolayı teşekkür ederim''dedi.

Kaymakam Turan, Jandarma Komutanı Evren ve Ziraat Odası Başkanı Şenol'un traktör kasalarına temsili olarak reflektör takılmasının ardından program sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 15:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4