TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI
banner1
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Başarılı personele belgeler verilirken İlçe Emniyet Müdürü Vekili Volkan Parıldar günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Emniyet Teşkilatı 4-10 Nisan tarihleri arasında yapılan kutlamalarla kuruluş yıldönümünü kutluyor. Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşen kutlama gününe Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Garnizon Komuıtanı Albay Kenan Peşternik, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcı vekili Serbay Şahin,  Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammet Evren, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Vekili Volkan Parıldar, protokol üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar katıldı.

Törende Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve  İlçe Emniyet Müdürü Vekili Volkan Parıldar birer konuşma yaptılar. Daha sonra minik öğrenciler ve emekli polis memuru günün anlam ve önemini belirten şiirler okudu.
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 16:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3