Turnuva Komitesinden Başkan Şirin'e Teşekkür

Turnuva Komitesinden Başkan Şirin'e Teşekkür
Bahattin Köksal Futbol Turnuva Komitesi, turnuvaya verdiği desteklerden dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Bu yıl 5.si düzenlenen turnuvanın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dil getiren Başkan Şirin, “Turgutlu gençlerimiz için elini taşın altına koyan başta Bahattin Köksal hocamız olmak üzere turnuvaya emek veren herkesi gönülden kutluyorum.

Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret eden Bahattin Köksal, Mustafa Varol, Davut Mıdık ve Oğuz Erzik turnuvaya desteklerinden dolayı Başkan Şirin’e teşekkürlerini sundu. Düzenleme komitesi adına konuşan Mustafa Varol,  “Sayın Belediye Başkanımıza geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da düzenlediğimiz ve yaklaşık 600 öğrencinin katıldığı Bahattin Köksal Futbol Turnuvası’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisinin de zamanında futbol oynağı bir dönemde spora ve sporcuya verdiği önemi çok iyi biliyoruz. 5 yıldır futbol turnuvasının geleneğini sürdürüyoruz, sürdürmeyi de hedefliyoruz” dedi.

“Gençlerimizi Sporla İç İçe Yetiştiriyoruz”

Turnuva komitesinin ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirten Başkan Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak gençlerimizi spora teşvik etme adına düzenlenen böylesi turnuvalara elimizden geldiğince destek oluyoruz. Turgutlumuz’un ‘spor kenti’ olması adına gençlerimizi ve çocuklarımızı sporla iç içe yetiştiriyoruz. Bahattin Köksal hocamız Turgutlu’da futbol oynağımız dönemde benim de hocalığımı yapan, yüzlerce sporcu yetiştiren Turgutlu’muzda ayrı bir yere sahip değerlerimizden biridir. Ben de kendilerine spora ve sporcuya verdiği önemli katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Turnuvada derece yapan takımları da ayrıca tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 12:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4