Uğur Aydemir 'Kahraman ordumuz şanla dolu tarih sayfalarına bir tanesini daha eklemiştir bugün.'

Uğur Aydemir  'Kahraman ordumuz şanla dolu tarih sayfalarına bir tanesini daha eklemiştir bugün.'
TBMM Kamu İktisadi Teşşebüssleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir 30 Ağustos Zafer bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Aydemir mesajında “Kahraman ordumuz şanla dolu tarih sayfalarına bir tanesini daha eklemiştir bugün.

Bu zafer Anafartaların, Sarıkamışın, Aynalı çarşının, Manisa’nın, Bu zafer anaların sütünü helal ettikleri mehmetçiğin ve onun asil kumandanlarınındır. Bu zafer  tek vücut olmuş bir milletin zaferidir.

Büyük zaferin ardından geçen yıllarda da tüm milletçe gönül birliği ile kurup geliştirdiğimiz ve   muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkmakta hızla ilerleyen, her alanda örnek alınan bir ülke konumuna getirdiğimiz Türkiye Cumhuriyeti medeniyet yürüyüşüne kararlılıkla devam edilmektedir. Türkiye’mizin ilerlemesine mani olmaya çalışan alçak terör örgütlerine, huzurumuzu kast eden şer güçlere milletimiz her zaman olduğu gibi bugünde tek yürek halinde cevap vermektedir.

15 Temmuz hain darbe girişimi ile ülkemizi işgal etmek isteyen FETÖ’cü hainlere ve işbirlikçilerine geçit vermeyen milletimiz Çanakkale ruhunu her an kalbinde taşımaya devam etmektedir. Kim ki bu aziz vatana göz koyarsa ona dünyayı dar edecek güç damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

30 Ağustos Zafer Bayramımızı özellikle son yıllarda yapılan büyük reformlar ile ekonomik, sosyal, siyasal, uluslar arası ilişkiler, demokratikleşme ve tüm alanlarda taçlandırmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Kahramanlarımızın bize tarifi mümkün olmayan zorlukları yenen azimleri, inanmışlıkları ve kenetlenmeleri ile armağan ettikleri Zafer Bayramımıza yeni zaferler eklemek için ömürlerini ömrümüze vakfetmiş kahramanlarımızın aziz hatırlarını bir an olsun unutmuyoruz.

İnancını ve  azmini bir an olsun yitirmeden memleketin her karışını şeref ve haysiyet mücadelesi olarak görüp korumaya ant içmiş bir milletin evladı olmaktan gurur duyuyorum

Durmadan yoluna devam eden Türkiye Cumhuriyetinin bir ferdi olarak başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün silah arkadaşlarını ve vatan savunmasında şehit olan kahraman şehitlerimizi rahmet ve şükran ile yad ediyor ,gazilerimizi minnet ile anıyorum. Tüm milletimizin Zafer Haftasını ve 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum” dedi
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 11:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4