URHAN 'AMACIMIZ ARAŞTIRAN VE SORGULAYAN ÖĞRENCİLER'

URHAN 'AMACIMIZ ARAŞTIRAN VE SORGULAYAN ÖĞRENCİLER'

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde eğitim ve öğretim hayatını taşındığı yeni binasında sürdüren Özel Bilgikent Okulları daha iyi bir eğitim için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Eğitim sektöründe oldukça deneyimli olan İrfan Urhan’ı okul müdürü olarak bünyesine katan Özel Bilgikent okulları ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi. Okul müdürü İrfan Urhan, müdür yardımcıları ve gazetecilerin katıldığı tanışma toplantısı Balkaymak kahvaltı salonunda gerçekleştirildi.

Okul olarak hedeflerini ve ileriye dönük olarak projeleri hakkında bilgi veren okul müdürü İrfan Urhan “Özel Bilgikent okulları olarak anaokul, ilkokul ve ortaokul’u bünyemizde bulunduruyoruz. Daha önce şehir merkezinde bulunan okul binamız, Ergenekon mahallemizdeki yeni kampus binamıza taşınarak yeni dönem itibariyle burada hizmet vermeye başladı. Okul yöneticileri, idareciler ve eğitimcilerimiz hedeflerimiz ve nasıl bir eğitim vereceğimiz konusunda görüşler yaptık. Amacımız ezbere dayalı eğitimden uzaklaşarak, kullanım alanı sınırlı bilgi yerine, araştıran, öğrenen ve kendisini geliştiren, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklerde bilgili ve aktif öğrenciler yetiştirmek” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 16:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4