VALİ GÜVENÇER İADE-İ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

VALİ GÜVENÇER İADE-İ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner43
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer kendisini ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Güvençer DSP İl Başkanı Mesut Öztürk’ü ziyaret etti. Kendisini çiçekle karşılayan İl Başkanı Öztürk’e teşekkür eden Vali Güvençer gösterilen yakın ilgi nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Diyanet Sen Manisa Şube Başkanı Ahmet Özdemir’i de Eğitim-Sen Bürosu’nda ziyaret eden Vali Güvençer iade-i ziyaret amacıyla geldiğini belirtti. Vali Güvençer, Diyanet Sen üyelerinin sorunlarını da dinledi.

Vali Güvençer daha sonra Arama Kurtarma Derneği AKUT Manisa Operasyon Merkezine geçti. Burada Ekip Lideri Hakan Özcan ve üyeleri ile bir süre sohbet eden Vali Güvençer, insanları ve hayvanları zor zamanlarında arama kurtarma faaliyetinde bulunmaları nedeniyle hayati önemi olan bir görev yerine getirdiklerini belirterek aynı zamanda bir kamu görevi yürüten AKUT Manisa ekibine başarılarının devamını diledi.

Vali Güvençer, ziyareti sırasında AKUT Manisa Operasyon Merkezi üyelerinin arama kurtarma faaliyetlerinde kullandıkları malzemelerin bulunduğu depoyu da gezdi.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 19:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4