VALİ GÜVENÇER'İN HAFTA SONU ZİYARETLERİ

VALİ GÜVENÇER'İN HAFTA SONU ZİYARETLERİ
banner43
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer hafta sonunda sivil toplum temsilcilerine ziyaretlerde bulundu.

Vali Güvençer, ilk olarak Manisa'nın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Kanber Ali Atabey’i ziyaret etti. Vali Güvençer, 2017 başından itibaren isim değişikliğine giderek Manisa’nın Sesi Gazetesi adıyla yayın hayatını devam ettiren gazeteye başarılar diledi.

Manisa'nın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Kanber Ali Atabey de Vali Güvençer’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazeteleri ile Manisa’nın basın hayatına yeni bir ses vermek istediklerini söyledi.

Vali Güvençer, ayrıca plastik enjeksiyon kalıpları, sac kesme kalıpları, hassas aparat ve makine parçaları, hava ve savunma sanayi ile prototip imalatı alanında faaliyet gösteren Ansal Makina firması sahiplerinden Nazım Çağlayan’ı ziyaret ederek fabrikada incelemede bulundu. Çağlayan Vali Güvençer’e faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Vali Güvençer, eşi Fatma Dilek Güvençer ile birlikte Tarihi Manisa Bezi Dokuma Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi Başkanı ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği Manisa Şube Başkanı Mübeccel Kafkaslı ve kooperatif yönetimini ziyaret etti. Burada Manisa bezinden üretilen ürünler ve dokuma tezgahlarında inceleme yapan Vali Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer, tarihi Manisa Bezinin Manisa’nın tanıtımında büyük rol oynadığını belirterek yaşatılması gerektiğini söyledi.

Vali Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer ayrıca Türk Kadınlar Birliği Manisa Şubesi ile Türkiye Yardımsevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

 
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 22:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4