VALİ GÜVENÇER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

VALİ GÜVENÇER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
banner43
Manevi havası ve coşkusuyla bizleri kuşatan, insanlık alemini iyilik ve merhamete sevk eden bir Ramazan ayını daha tüm güzellikleri ile yaşayarak Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, barışa, dostluğa, kardeşliğe, bir ve beraber olmamıza, geçmiş kırgınlıkları unutarak kucaklaşmamıza vesile olan hususiyetleri ile toplumsal barışa katkı sağlayan önemli günlerdendir.

Sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın en güçlü şekilde yaşandığı Ramazan ve Bayram ikliminin sürekli olmasını  diliyor, tüm insanlığın huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bayram tatili süresince trafiğe çıkacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet göstermelerini, bayram sevincini acıya dönüştürmemelerini özellikle rica ediyorum.

Vatandaşlarımızın bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için görevi başında olacak personelimize başarılar diliyor, şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarken başta Manisalı hemşehrilerim olmak üzere, Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde kavuşabilmemizi diliyorum

Mustafa Hakan GÜVENÇER

                                                                                    Vali

 
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4