VATANDAŞIN DEPREM KORKUSUNA ÇÖZÜM BELEDİYEDEN GELDİ

VATANDAŞIN DEPREM KORKUSUNA ÇÖZÜM BELEDİYEDEN GELDİ
banner43
Ege Denizi'nde saat 15.28 sıralarında yaşanan şiddetli deprem sonrasında vatandaşlar korku dolu anlar yaşarken, Turgutlu belediyesinde nikah işlemi yaptırmak isteyen ve salona çıkmaya korkan vatandaşlara çözüm belediye personelinden geldi.

İzmir'in Karaburun ilçesinin 22,98 kilometre açığında, 6,96 kilometre derinlikte meydana geldiği belirtilen 6.3 şiddetinde ki deprem baştan İzmir ve çevresi olmak üzere Çanakkele, Bursa, Manisa, Eskişehir, Balıkesir, Aydın, Kırklareli, Kütahya, Yalova, Bursa, Edirne ve Tekirdağ'da paniğe yol açtı. Deprem sonrasında Turgutlu'da vatandaşlar bulundukları binaları terk ederek sokaklara çıkarken, Turgutlu Belediyesinden nikah işlemi olan ve deprem korkusu ile nikah memurluğunun bulunduğu 6'ncı kata çıkamayan vatandaşlara çare belediye personelinden geldi. Vatandaşların yaşadığı korku nedeniyle nikah işlemleri müdürlüğünden görevli memurlar belediyenin zemin katına inerek burada mesai sonuna kadar burada hizmet verdiler.

Vatandaşlar yapılan hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, allah bir daha böyle bir korku yaşatmasın dediler.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 19:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4