Vefat Eden Polisin Ailesi İçin Turgutlu Seferber oldu

Turgutlu, vefat eden polis için seferber oluyor

Vefat Eden Polisin Ailesi İçin Turgutlu Seferber oldu
banner1
24 Ağustos 2017 tarihinde kendini kazara vurarak vefat eden Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ahmet Koçak'ın ailesine Turgutlu'dan destek geliyor. Turgutlu Kaymakamlığı önderliğinde gerçekleşen yardım kapsamında Ahmet Koçak'ın ailesine maddi ve manevi katkıda bulunulacak.
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz yılın Ağustos ayında kendini kazara vurarak yaşamını yitiren Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ahmet Koçak'ın ailesine destek amacıyla Turgutlu Kaymakamlığı önderliğinden bir kampanya düzenlendi. Şehrin ileri gelenlerinin destek verdiği organizasyon sonucu merhum polis memurunun eşi ve çocuklarına maddi-manevi yardım sağlanacak. Polisine sahip çıkan Turgutlu'da kaymakamlıkta konuyla ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Esendemir, Turgutlu Müftüsü Nizamettin Doğan ve Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Turgutlu Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Farukl Aydın katıldı.
Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan;"Bu yardım kampanyasında emniyet mensubu arkadaşlarımızın büyük faydasını, Kasabalıların'da himayesini gördük. Allah'a şükür bir miktar topladık, değerli ailesine ve çocuklar bir ev almak istiyoruz. Rahmetli polis memurumuz, çok sevdiğimiz bir kardeşimizdi. Herkes üzerine düşeni yapıyor. Değerli ailesi ve evlatları bize emanettir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 15:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3