Yalnız Değilsiniz Projesi Türkiye'ye örnek

Yalnız Değilsiniz Projesi Türkiye'ye örnek
MASKİ Genel Müdürlüğü, ‘Yalnız Değilsiniz’ isimli sosyal sorumluluk projesi ile ülke çapındaki su ve kanalizasyon idarelerine örnek oluyor. BUSKİ’ye ziyaret gerçekleştiren Daire Başkanı Sevinç Deniz, “Su ve kanalizasyon idarelerinin beğeni ve takdirlerini almış olmamız bizleri onure etti” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, misyonunu genişletmek ve Manisa’yı daha prestijli bir kent haline getirebilmek adına 30 Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon idareleri ile istişarelerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Bursa’daki BUSKİ Genel Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirilerek, çalışmalar ve uygulamalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. MASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı Sevinç Deniz tarafından organize edilen ziyarette abone yönetimi hakkındaki konulara dair görüşmeler yapılarak ‘Yalnız Değilsiniz’ isimli sosyal sorumluluk projesi anlatıldı. 

BUSKİ’ye İade-i Ziyaret

Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz, abone yönetiminin Büyükşehir Belediyeleri açısından evrensel bir çalışma olduğunu ifade ederek, “Abonelerimizi memnun etmek adına tüm yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Bu kapsamda diğer kanalizasyon idarelerinin de çalışmalarını gözlemliyoruz. Abonelerimiz için teknolojik gelişmeleri kendi bünyemize katarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bununla birlikte merkez ve kırsal bölgelerdeki abonelerimizin sorunlarına olabildiğince duyarlı davranıyoruz. Manisalı vatandaşlarımıza sunacağımız her hizmeti eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. 2015-2016 yılında şube müdürleri ile birlikte BUSKİ Abone İşleri Daire Başkanı Sayın Cemal Sevinç kurumumuzdaki kartlı sayaç uygulamasına dair bilgi almak adına bizleri ziyaret etmişti. Biz de kendilerine iade-i ziyaret gerçekleştirdik” diye konuştu. 

‘Yalnız Değilsiniz’ Örnek Oldu

Sosyal Belediyecilik anlamında Türkiye’de bir ilk olarak tanımlanacak ‘Yalnız Değilsiniz’ projesinin BUSKİ’ye de referans olduğunu sözlerine ekleyen Daire Başkanı Deniz, “Bu çalışmamızla diğer su ve kanalizasyon idarelerinin beğeni ve takdirlerini almış olmamız bizleri onure etti. Kurumumuza ve abonelerimize manevi yansıması olan ve bizleri bahtiyar kılan ‘Yalnız Değilsiniz’ projesinin diğer kanalizasyon idarelerine de ilham vermesi ve onların da bu uygulamayı yürütmek istediğini bilmek bizler için büyük gurur. Bunun dışında vatandaşımıza internet ortamında su satın alabilme imkanı sunabiliyor olmamız da BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde görüşüp üzerine istişare etmiş olduğumuz konular arsındaydı. Ayrıca bünyemizde bulunan kartlı sayaçların bakım ve onarımlarını yaptığımız laboratuvarımız ile sahada sayaç yönetimine dair işleyiş ve çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e kurumlara örnek olan ve bizlere bu gururu yaşatan hizmetlere önderlik ettiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 16:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4