YARIM ASIRLIK EVLİLİKLERE KALPLERİ ISITAN HEDİYE

YARIM ASIRLIK EVLİLİKLERE KALPLERİ ISITAN HEDİYE
banner43
Başkan Şirin'in Çifte Ziyareti Gönülleri Feth Etti

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Gönül Projesi kapsamında Kerim-Fatime Arı ile Mahmure-Ahmet Teker ailesinin konuğu oldu. Her iki ailenin memnuniyetiyle karşılanan Başkan Şirin, “Saygıdeğer büyüklerimizin hayır duasını almak herşeye değer. İyi günde kötü günde bir arada olup, yarım asrı omuz omuza geçiren ailelerimizi kutluyor, kendilerine nice yıllar diliyorum” dedi.

Gönülleri alan proje ile evlilikte 50. yılını geride bırakan çiftleri ziyaret etmeye devam eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Arı ve Teker Ailesi'nin konuğu oldu. Ziyaretlerinde Başkan Şirin’e Yazı İşleri Müdürü Mehmet Yurt ve nikah memuru Ali Akça eşlik etti. 7 Eylül Mahallesi sakinlerinden Fatime-Kerim Arı çiftine 50 yıl önce imza attıkları nikah defterinin bir suretiyle jest yapan Başkan Şirin, ayrıca isimlerine özel saat hediyesi ile gönülleri bir kez daha feth etti. Arı çifti ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, halka temas eden sosyal projelerinden dolayı Başkan Şirin'i tebrik etti. Başkan Şirin'in bir diğer ziyareti Mahmure-Ahmet Teker çiftine oldu. Teker Ailesi'nin memnuniyetiyle karşılanan Başkan Şirin, hasbihal ettiği hemşerilerine 50 yıl önce imza attıkları nikah defterinin bir sureti ve isimlerine özel saat takdim etti.

“İyi Günde de Kötü Günde de Yanınızdayız”

Gönül Projesi kapsamında kapılarını heyecanla açan Teker ve Arı çiftine teşekkür eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Projemiz kapsamındaki ziyaretlerimize devam ederken, bu kez Arı ve Teker Ailesi’nin konuğu olduk. Sağolsun değerli büyüklerimiz bizleri memnuniyetle karşıladılar. Bu projenin hayata geçmesinde bizler kadar O'nların da katkıları var. Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyorum. Onların ellerini öpüp hayır duası almak en güzel duygulardan biri. Bizlere ve gençlerimize örnek evlilikleriyle kendilerine bir ömür mutluluk diliyorum. Bizler iyi günde de kötü günde de her daim vatandaşlarımıın yanındayız, yanında da olacağız. Onlar 50 yıl bir yastığa baş koymuşlar. Allah daha nice yıllar nasip etsin. Tüm gençlerimize örnek olmaya devam etsinler” dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017, 22:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4