YAŞIR '3'NCÜ PARTİ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ'

YAŞIR '3'NCÜ PARTİ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ'
banner43

İYİ Parti Turgutlu ilçe başkanı Nilay Yaşır, 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yaşır " 4 ay gibi kısa bir süre de sizlerin teveccühü ile beraber Turgutlu’da yılların köklü partilerini geride bırakarak 3. parti olmanın haklı gururunu yaşıyoruz."


"Kıymetli Turgutlulular, Değerli Hemşehrilerim

28 Aralık 2017 tarihinde Turgutlu İlçe Başkanlığı'na atanarak çalışmalarımıza başladık. 24 Şubat tarihinde İlçe kongremizi gerçekleştirerek yönetim kurulunu oluşturduk. Partinin ve yönetimin kurulması itibariyle başladığımız çalışmalarımızla 4 ay içerisinde hem Cumhurbaşkanlığı hem de Milletvekilliği baskın seçimlerine girmiş bulunuyoruz. 4 ay gibi kısa bir süre de sizlerin teveccühü ile beraber Turgutlu’da yılların köklü partilerini geride bırakarak 3. parti olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Öncelikle 24 Haziran seçimlerini geride bıraktığımız bugünde, kuruluşumuzdan bu yana emek veren bütün üyelerimize ve Gönüldaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Kısa süre zarfında da olsa çalışmalarımızın Halkımızda karşılık bulduğu ve sonucunda halkımızın bize teveccüh gösterdiği tescillenmiştir.

Pazar günü seçim oldu, dün dinlendik ve bugün itibariyle çalışmalarımıza başlıyoruz. Onurlu mücadelemiz tüm hızıyla devam edecektir. İlk hedefimiz 2019 yerel seçimlerinde Turgutlu Belediye Başkanlığını kazanmak, İYİ Belediyecilik anlayışıyla Turgutlu halkına hizmet etmek için var gücümüzle çalışmak olacaktır.

Seçim sonuçlarının Ülkemize, Milletimize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Turgutlu İYİ Olacak, Manisa İYİ Olacak, Türkiye İYİ Olacak."


İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı

Av. Nilay YAŞIR
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 12:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4