Yeni Aküler İle Yeniden Hayata Karışacak

Yeni Aküler İle Yeniden Hayata Karışacak
Manisa Büyükşehir Belediyesi yaptığı hizmetlerin yanında, sosyal belediyecilik anlayışıyla da hizmetlerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç Karaali Mahallesinde ikamet eden Kemal Bebek’in akülü tekerlekli sandalyesinin akülerini yeniledi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sosyal hayata entegre olmaları için desteğini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Kırkağaç Karaali Mahallesi’nde ikamet eden Kemal Bebek’e yardım eli uzattı. Engelli Bebek, akülü tekerlekli sandalyesinin akülerinin arızalandığını bildirmesi üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından aküler engelli Bebek’e ulaştırılması için Kırkağaç Koordinatörlüğüne gönderildi.

“Engelli vatandaşlarımızın yanındayız”

Kırkağaç Koordinatörlüğü aracılığıyla engelli Kemal Bebek’e akülü tekerlekli sandalyesinin yeni akülerinin teslim edildiğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, sosyal belediyecilik anlamında Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman engellilerin yanında olduğunu hatırlatarak, engellilerin her zaman yanında olduklarını kaydetti. Akülü tekerlekli sandalyesinin bozulan aküleri nedeniyle artık evden çıkamaz hale geldiğini ifade eden engelli Kemal Bebek, yardımlarından dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve belediye yetkililerine teşekkürlerini iletti.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 10:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4