YEŞİLDERE MAHALLESİ'NDE SIRA ÜSTYAPIDA

YEŞİLDERE MAHALLESİ'NDE SIRA ÜSTYAPIDA
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Yeşildere Mahallesi’nde 22 kilometrelik altyapı yenilemesinin ardından 10 bin metrekarelik kilit parke çalışmalarına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 101 Mahalle Projesi ile altyapısını yenilediği mahallelerin üstyapısını da modernize ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Demirci’nin Yeşildere Mahallesi’nde 22 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hattı yenilendi. Çalışmaların tamamlanmasının ardından 10 bin metrekarelik kilit parke döşeme işine başlanan mahallede tam anlamıyla dönüşüm yaşanacak. Mahallede yapılan kilit parke işini Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım Aysan da yerinde inceledi.

“Köyümüz çok güzel oluyor”

Yeşildere Mahalle Muhtarı Yüksel Topuz, mahallelerinde yapılan çalışmaların çok güzel olduğunu söyleyerek, “Yapılan işten çok memnunuz. Köyümüz çok güzel oluyor. Kilit parke döşeme çalışmamızda başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 15:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4