YUNUSEMRE BİR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR

YUNUSEMRE BİR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR
banner1
Yunusemre Belediyesi, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde hayata geçireceği Kültür ve Taziye Evi Projesi’ni hayata geçiriyor. Proje aşaması tamamlanan projeyi kısa süre içerisinde ihale edeceklerini duyuran Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ilk kazmayı yaz aylarında vurmayı planladıklarını söyledi.

Fevzi Çakmak Mahallesi de hanımlar lokali ile kültür ve taziye evine Yunusemre Belediyesi’yle kavuşuyor. Mahallenin en fazla talep gören projesinin müjdesini geçtiğimiz aylarda veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, proje aşamasının tamamlandığını, kısa süre içerisinde de ihaleye çıkacaklarını duyurdu. Projeleri mahallelerin ihtiyaç ve taleplerine göre belirlediklerini kaydeden Başkan Çerçi, ilk kazmayı yaz aylarında vurmayı planladıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesi olarak, bir yandan dev projelerimizi yürütürken bir yandan da sosyal projelerimizi rutin hale getirip ilçemizin her noktasına ulaşıyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarına cevap veren projeler üretiyoruz. Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerimizin en büyük isteği hanımlar lokali ile kültür ve taziye eviydi. Vatandaşımızın isteğine kayıtsız kalmayarak projemizin hazırlık aşamasını tamamlayarak kısa süre içerisinde ihaleye çıkmayı planlıyoruz. Osmanlı mimarisinden esintiler taşıyan yapı içerisinde 5 derslik, spor salonu, oturma alanı, mescit ve çocuk oyun odasının bulunduğu hanımlar lokali ile yaklaşık 170 metrekare Kültür ve Taziye Evi bulunacak. Amacımız vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek. Bunun için de mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyoruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 13:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3