KÜNYE

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Zeka Reklam ve Ajans Hizmetleri

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Kamil TEKMEN - [email protected]
0546 295 75 09

Editörler / Editors
Kamil TEKMEN[[email protected]]

Hukuk Danışmanları / jurisconsult
Av. Oğuz ÇINAR

Av. Hakan SEZER
 

Reklam Sorumlusu / Advertise
Kamil TEKMEN
[[email protected]]

Whatsapp İhbar Hattı

0546 295 75 09

Adres
Altay Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 187 Turgutlu / MANİSA
[[email protected]]
0546 295 7509

Yazılım
TE Bilişim Haber Yazılımı

Yer Sağlayıcı
Turgutlulu.com

Privacy Policy

© Copyrigth 2008 turgutlulu.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları turgutlulu.com’a aittir. turgutlulu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar turgutlulu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.turgutlulu.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. turgutlulu.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the turgutlulu.com. However, sometimes the turgutlulu.com uses third parties to process your information. turgutlulu.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the turgutlulu.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use turgutlulu.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siteniz .com cookies section of our full Privacy Policy.

Web Tasarım ve Teknik Destek:
TURGUTLULU TASARIM HİZMETLERİ
Yayın ve Gizlilik İlkeleri
Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz.
Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.
Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.
www.turgutlulu.com herkese açık bir web sitesidir.
www.turgutlulu.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır:
IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.
www.turgutlulu.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, .Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.
www.turgutlulu.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak,
Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak,
Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek,
Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.
www.turgutlulu.com’u kullanmakla;
Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından www.turgutlulu.com ve yöneticileri sorumlu tutulamayacağını,
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,
Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
Aşağıda belirtilen durumlarda www.turgutlulu.com sitesini kullanıcılara kapatıp, üyeyi silip, banlayabilir.
1- Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, (Örnek:Yorumlarda)
2- İstenilen bilgilerin içine ilan, reklâm, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,
3- Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında,
4- Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla,
Sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. www.turgutlulu.com yönetiminin izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz.

banner4