Ahmetli’nin Modern Gasilhanesi Vatandaşın Hizmetinde

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, geçtiğimiz Kurban Bayramı’ndan itibaren hizmet vermeye başlayan Ahmetli ilçesindeki yeni gasilhane hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Ahmetli’nin Modern Gasilhanesi Vatandaşın Hizmetinde
banner1

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz Kurban Bayramı ile birlikte hizmete açılan Ahmetli Gasilhanesi ilçeye hizmet vermeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Ahmetli ilçesine giderek, gasilhanenin son durumu ile ilgili bilgiler aldı. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç’e Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Orçun Abalı ve yetkili personel de eşlik etti. Genç, gasilhanenin çalışmaları konusunda bilgiler verdi.

Ahmetli Gasilhanesi Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak il genelindeki çalışmaları incelediklerini belirten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Ahmetli ilçemize yakın zaman önce kazandırdığımız gasilhane hizmet vermeye devam ediyor. Herhangi bir aksaklık ve sorun yok. Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Ahmetli’ye de modern bir gasilhane kazandırdık. Vatandaşlarımızın cenaze hizmetlerinden memnun kalması adına her türlü hizmeti de veriyoruz. Mezarlık temizliklerimiz de her gün devam ediyor. Bu önemli bir hizmettir. İncelemelerimiz ve denetlemelerimiz yapılıyor. Vatandaşımızı mağdur etmeme adına büyük bir titizlikle çalışmalarımıza, hizmete devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4