AHMETLİ’NİN PRESTİJ CADDELERİNDE ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçe merkezinde ‘Prestij Caddeleri Projesi’ kapsamında Hükümet ve Demirciler caddelerindeki yağmursuyu ana hattı döşeme çalışmalarını tamamladı.

AHMETLİ’NİN PRESTİJ CADDELERİNDE ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların yaşam standartlarını yükselten çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyor. MASKİ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün, Ahmetli ilçesi ziyaretinde esnaf ve vatandaşlara müjdesi olan ‘Prestij Caddeleri Projesi’ öncesinde yağmursuyu hattı döşeme çalışmalarını tamamladı. ‘Hükümet ve Demirciler Caddesi Yol Tretuvar ve Meydan Düzenlemesi’ projesi kapsamında Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından toplamda 750 metrelik yağmursuyu hattı döşendi. Yağmursuyu ızgaralarının montaj çalışmaları da hızla sürüyor. Caddelerin üstyapı ve çevre düzenleme çalışmaları ise Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

“İlçe halkımıza hayırlı olsun”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla Ahmetli ilçe merkezinde hayata geçirilen ‘Hükümet ve Demirciler Caddesi Yol Tretuvar ve Meydan Düzenlemesi’ projesi öncesinde yağmursuyu ana hattı döşeme çalışmalarımızı tamamladık, şuan ızgaralar monte ediliyor. Bu sayede Ahmetli’de ikamet eden vatandaşlarımızın caddeler üzerinde yağmur sularından kaynaklı sıkıntı yaşamalarının önüne geçerek, gerekli altyapı teminini sağladık. İlçe halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4