MASKİ, İL GENELİNDEKİ AAT’LERİ DEĞERLENDİRDİ

​​​​​​​MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı’nca il genelinde hizmet veren 16 atıksu arıtma tesisinin işleyişi ile ilgili gerçekleştirilen sunuma katılarak değerlendirmelerde bulundu.

MASKİ, İL GENELİNDEKİ AAT’LERİ DEĞERLENDİRDİ
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Gediz ve Bakırçay havzalarının temizlenmesi yolunda büyük hizmet veren atıksu arıtma tesisi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu kapsamda Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı’nca Manisa genelinde işletilen atıksu arıtma tesislerinin durum değerlendirmesine ilişkin bir sunum gerçekleştirildi. MASKİ Toplantı Salonu’nda düzenlenen sunuma, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Atıksu Arıtma Daire Başkanı Gökhan Çevik, daire bünyesinde görevli tesis sorumluları ve teknik personel katıldı. Makine Mühendisi Kaan Baknalı tarafından yapılan sunumda, her tesisin giriş ve çıkış parametreleri ile genel durumları hakkında bilgilendirme yapılarak, çalışmalarla ilgili detaylar paylaşıldı.

“Çalışanlarımızla ve verdiğimiz hizmetle gurur duyuyorum”

Sunum öncesinde bir konuşma yaparak değerlendirmelerde bulunan MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, “Her şeyden önce siz değerli çalışanlarımızla aynı ekipte olmaktan dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Burada birlikte yaptığımız iş çok fazla önem ve kıymet taşıyor. Ben, bu tesislerin idaremize devrolmadan önceki durumlarını bilen birisi olarak, şuan verdiğimiz hizmetle gerçekten gurur duyuyorum. Çoğu atıl durumda olan bu tesisleri bir bir işletmeye alıp çalışır hale getirerek, tüm gerekli çıkış standartlarını sağladık ve bu işi başarıyla da sürdürüyoruz. Daha temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir Manisa için, bir aile gibi el birliğiyle, dayanışmayla çalışmanızdan ötürü hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4