ÖREN’E YENİ İSALE HATTI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Ören Mahallesi’ne daha sağlıklı içme suyu sağlamak amacıyla eski ve yıpranmış olan içme suyu isale hattının yenileme çalışmasını gerçekleştirdi.

ÖREN’E YENİ İSALE HATTI
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde daha sağlıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek altyapı yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Demirci ilçesine bağlı Ören Mahallesi’ne daha sağlıklı su temin etmek amacıyla eski ve yıpranmış olan isale hattında yenileme çalışması gerçekleştirdi. MASKİ ekipleri tarafından yapılan hat yenileme çalışmasının ardından mahalle sakinlerine daha sağlıklı ve uzun yıllar kullanabilecekleri içme suyu altyapısı sağlandı.

“MASKİ, başarılı bir çalışma yaptı”

MASKİ sayesinde kaliteli suya kavuştuklarını dile getiren Ören Mahalle Muhtarı Eşref Çetintaş, “Mahallemizde eski ve epey yıpranmış olan isale hattımızın yenileme çalışması MASKİ ekipleri tarafından yapıldı. Mahallemize kazandırılan yeni hat sayesinde suyumuz bizlere daha sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde ulaşacak. MASKİ, başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. Hizmetlerden oldukça memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ayrı ayrı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 14:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4