VALİ GÜVENÇER VEDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Resmi Gazete’nin 27 Ekim 2018 tarih ve 30578 sayılı nüshasında yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı Atama Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer veda ziyaretlerine devam ediyor.

VALİ GÜVENÇER VEDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner1

31.10.2018 tarihinde gittiği ilçelerde çiçeklerle karşılanan Vali Güvençer, kaymakamlara, belediye başkanlarına, personele ve ilçe halkına veda ederken Manisa’da birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Manisa’dan, edindiği güzel dostluklar ve güzel anılarla ayrılacağını ifade eden Vali Güvençer, 17 Haziran 2016 tarihinde göreve başladığı Manisa’ya ve Manisalılara hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Vali Güvençer, sabah erken saatlerde başladığı veda programında ilk olarak Köprübaşı Kaymakamı Mehmet Sert’i ziyaret etti. Kaymakam Sert Vali Güvençer’e günün anısına tablo hediye etti. Ardından Belediye Başkanı Zafer Mergen’i ziyaret ederek vedalaşan Vali Güvençer Köprübaşılı kadınlara da veda ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra Demirci’ye giden Vali Güvençer Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol ve Belediye Başkanı Selami Selçuk’a ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Selami Selçuk Vali Güvençer’e ziyaret anısına Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Gördes Kaymakamı Bekir Abacı ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u da ziyaret ederek vedalaştı. Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Vali Güvençer’e ilçelerine sunduğu katkılar nedeniyle teşekkür ederek ziyaret anısına Gördes halısı hediye etti.

Daha sonra Gölmarmara ilçesine geçen Vali Güvençer Gölmarmara Kaymakam Hüseyin Karameşe ve Belediye Başkanı Kamil Öz’e veda ziyaretinde bulundu. Burada öğrenciler Vali Güvençer’e çiçek takdim etti.

Vali Güvençer, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya ve Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı da makamlarında ziyaret ederek veda etti. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Manisa’ya ve Akhisar’a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerini sunarak yeni görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanı Hızlı ziyaret anısına Vali Güvençer’e, Spor Toto Süper Ligi ve Avrupa Ligi’nde mücadele veren arkasında Mustafa Hakan Güvençer yazılı 45 numaralı forma, çini ve şilt takdim etti. Vali Güvençer, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin’i de ziyaret ederek ziyaret defterini imzaladı. Albay Mehmet Şahin ile bir süre sohbet eden Vali Güvençer kendisine ve görev yapan personele veda ederek ayrıldı.

Daha sonra Soma’ya geçen Vali Güvençer Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Ali Tulup’u ziyaret etti. Belediye Başkanı Tulup Vali Güvençer’e Soma’ya özgü ürünler hediye ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Buradan Kırkağaç ilçesine giden Vali Güvençer, Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Kırkağaç 6’ncı Komando Eğitim Alay Komutanı J. Alb. Ahmet Sel’i ziyaret ederek veda etti.

Veda ziyaretlerinde duygu dolu anlar yaşandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4