Zabıta, Haftasını Kutluyor

Zabıta, Haftasını Kutluyor
banner43

          Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci kuruluş yıldönümü kapsamında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, zabıta personelleriyle birlikte bir takım ziyaretlerde bulundu.

         Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra ve zabıta personelleriyle birlikte Zabıta Haftası kutlamaları kapsamında ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Güzgülü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’yı ziyaret etti. Güzgülü ve Yalçınkaya, özverili bir şekilde görevini yerine getiren Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Zabıta Haftası kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Manisa Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç ve yönetimlerini de ağırladı. Taşkıncan ve Karaağaç, İra’yı ve zabıta personelini tebrik ederek çiçek takdim etti. Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra da gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getirdi.

Çocuklar da Unutulmadı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Zabıta Haftası’nda çocukları da unutmadı. Daire Başkanı Aydoğan İra ve Zabıta Personeli, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ni ziyaret ederek çocuklarla yakından ilgilenerek onlara top hediye etti.

Lokma Hayrı Yapıldı

Zabıta Haftası kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda lokma hayrı da yapıldı. Lokma hayrında vatandaşlarla sohbet eden İra, Büyükşehir Belediyesi’nin güler yüz ve hoşgörü ile çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4