6 Eylül Meydanının Peyzajını Büyükşehir Yapacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığının ilçe turları mesaisi devam ediyor.

6 Eylül Meydanının Peyzajını Büyükşehir Yapacak
banner43

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün daha yeşil Manisa hedefi doğrultusunda harekete geçen daire başkanlığı, Gölmarmara ilçesinde bulunan 6 Eylül Meydanı’nın peyzajının yapılması için yakın zamanda çalışmaların başlayacağını duyurdu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek, ilçede personelle bir araya geldi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı devam eden Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmaları inceleyen ve bulvardaki yeşil kuşak alanları ile ağaç dikim alanlarının tespitini yapan Daire Başkanı Göktaş, daha sonra 6 Eylül Meydanı’nda incelemelerde bulundu. Vatandaşların meydan peyzajıyla ilgili taleplerini dinleyen Göktaş, meydanın atıl görünümden kurtarılması için gerekli peyzaj çalışmasını başlatacaklarını söyledi.

Vatandaşların Talepleri Dikkatle Dinlendi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde daha yeşil bir Manisa için 17 ilçede çalışmaları programladıklarını belirten Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Gölmarmara ilçemizi de bu kapsamda ziyaret ettik. Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca yapımı devam eden Atatürk Bulvarı incelememizin ardından ilçemizin simgelerinden olan 6 Eylül Meydanı’nda peyzajla ilgili hemşehrilerimizin taleplerini dinledik. Bu meydanı atıl durumdan kurtarmak adına peyzaj çalışmalarını yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4