Ahmetli Belediye Başkanı Alhan’dan Çalışmalara Yakın Takip

 Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçe genelinde Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyor.

Ahmetli Belediye Başkanı Alhan’dan Çalışmalara Yakın Takip

Ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Başkan Alhan “Ekiplerimizin gerçekleştirdiği çalışmaları yakından görerek eksikleri ve ileri de yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi aldık. Ahmetlimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçe genelinde ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ahmetli’de gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İlçemizde ekiplerimizin çalışmalarını her zaman olduğu gibi bugünde yakından takip ettik. Eski PTT Sokak ve Akasya Sokak’ta devam eden yol tamir ve tadilat çalışmalarını inceledik. Ayrıca şantiye yolu üzerinden ağaçlandırılan alanda gerçekleşen temizlik, bakım ve onarım çalışması ile Pazaryerinde devam eden çatı yapımının inceleyerek ekiplerimizden bilgi aldık. Çalışmalar ilçemiz genelinde devam edecek. Ahmetlimiz için var gücümüzle çalışmaya, ilçemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.  

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4