Ahmetli Belediyesi 25 Bin Metrekare Taş Döşedi

Ahmetli Belediyesi geride bıraktığımız 2020 yılı içerisinde hem merkez hem de kırsal mahallelerde yaklaşık 25 bin metre kare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Ahmetli Belediyesi 25 Bin Metrekare Taş Döşedi

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan yaptığı açıklamada “2020 hem ülkemiz hem bizler için zor bir yıl oldu. Zor geçen pandemi sürecinde de Ahmetli olarak durmadık çalışmalarımıza devam ederek ilçemize 25 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik” dedi.

          Her yıl olduğu gibi ilçede bozulan ve ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yenileme, tamir ve tadilat çalışmalarında devam eden Ahmetli Belediyesi bu kapsamda 2020 yılı içerisinde hem merkez hem de kırsal mahallelerde yaklaşık 25 bin metre kare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaların ilçe genelinde yeni yılda da devam ettiğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “2020 hem ülkemiz hem bizler için zor bir yıl oldu. Zor geçen pandemi sürecinde de Ahmetli olarak durmadık çalışmalarımıza devam ederek Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce ilçemize 25 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonunda bozulan ve kullanımı zorlaşan yollarda vatandaşlarımız artık mağdur olmuyor. Oluşturduğumuz plan program çerçevesinde 2021 yılında da Ahmetli’mizin Cadde ve sokaklarında yenileme, tamir ve tadilat çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4