Ahmetli Belediyesi 6 Ayda 10 Bin Metrekare Parke Taşı Döşedi

Ahmetli Belediyesi, yılın ilk altı ayında ilçe genelinde yaklaşık 10 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Ahmetli Belediyesi 6 Ayda 10 Bin Metrekare Parke Taşı Döşedi

Gerek merkez, gerekse kırsal mahallelerde sorun teşkil eden cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “pandemi dönemini fırsata çevirerek altı ay içerinde cadde ve sokaklarımızda yaklaşık 10 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdik. Çalışmalarımız yıl boyunca devam edecektir” dedi.

Gerçekleştirdiği parke taşı döşeme çalışmaları ile ilçe halkının beğenisini kazanan Ahmetli Belediyesi, pandemi dönemini de fırsata çevirerek altı ayda 10 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalarının plan program dâhilinde devam ettiğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından ilçemizde altı ayda yaklaşık 10 bin metrekare parke taşı çalışması gerçekleştirdik. Gerek merkezde gerekse kırsal mahallelerimiz de sorun teşkil eden sokaklarımızda parke çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra da bin metrekare de bordür çalışmamız oldu. Plan ve program dahilinde önümüzdeki süreç içerisinde de çalışmalarımız devam edecektir”
dedi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4