Ahmetli Belediyesi’nden ‘Hoş Geldin Bebek’ Projesi

Ahmetli Belediyesi ilçede hayata merhaba diyen bebeklerin ilk ihtiyaçlarının içinde bulunduğu  ‘Hoş Geldin Bebek' paketleri ile çiçeği burnunda anne-babalara destek olmaya devam ediyor.

Ahmetli Belediyesi’nden ‘Hoş Geldin Bebek’ Projesi

       Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Projemiz ile ilçemizde dünyaya gelen küçük hemşerilerimize hoş geldin diyerek içerisinde 0-3 ay arası bebeklerimizin ihtiyacı olan paketleri ailelerine teslim ettik etmeye de devam edeceğiz” dedi.

          Ahmetli Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmalarını sürdürdüğü ‘Hoş Geldin Bebek’ projesiyle ilçede yeni doğan ve hayata merhaba diyen küçük hemşerilerinin yanında olmaya ailelerine destek vermeye devam ediyor. Proje ile ilçede yeni doğan bebeklere içerisinde ihtiyaçları olan paketleri ailelerine teslim etmeye devam ettiklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Dünyaya gelen her bebeğimiz geleceğimizin yeşeren yeni umudu demektir. Yeni umutlarımıza ve geleceğimize de sahip çıkmak bizim görevimizdir. Bu kapsamda yürüttüğümüz çalışmalardan biri olan 'Hoş Geldin Bebek' projesiyle 2021 yılında ilçemizde doğan küçük hemşerilerimize hoş geldin diyerek ailelerine bebek paketlerimizi teslim ettik etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4