Ahmetli'de Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor

Ahmetli Belediyesi, zorlu geçen pandemi sürecinin ve doğalgaz alt yapı çalışmalarının ardından ilçe genelindeki sokaklarda yaptığı çalışmalar ile yaklaşık 20 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Ahmetli'de Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor
banner43

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “ilçemize kazandırdığımız doğalgaz sonrası alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda tamirat çalışmalarına devam ediyoruz. Çalışmalar kapsamında üç aylık süre içerisinde ilçemiz genelinde yaklaşık 20 bin metrekare parke taşı döşeme ve tadilat çalışması gerçekleştirdik” dedi.

Ahmetli’yi Doğalgaz ile Buluşturduk

Ahmetli Belediyesi ilçeye kazandırdığı doğalgaz alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda tadilat ve yenileme çalışmalarına devam ederek adeta yara sarıyor. Kontrollü sosyal hayatın başladığı Haziran ayından bu yana yol yenileme ve tadilat çalışmalarını hızlandıran Ahmetli Belediyesi ilçeye kazandırılan doğalgaz alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda yaklaşık 20 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaların düzenli bir şekilde devam edeceğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “bilindiği üzere Ahmetli’mizi doğalgaz ile buluşturduk. İlçemize doğalgazın gelmesi Belediyemizin kendi imkanlarıyla üst yapı çalışmalarını taahhüt etmesiyle gerçekleşmiştir.  Doğalgaz alt yapı çalışmalarının gerçekleştiği cadde ve sokaklarda Belediyemiz ekipleri tarafından yaklaşık 20 bin metrekare parke taşı döşeme ve tadilat çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonunda bozulan ve kullanımı zorlaşan yollarda vatandaşlarımız artık mağdur olmuyor. Ahmetli Belediyesi olarak yol yenileme ve tadilat çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecek” dedi. Vatandaşlarda yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirirken, Başkan Alhan’a da teşekkür ettiklerini belirttiler.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4