Ahmetli’de Ekipler Yoğun Mesaide

Ahmetli Belediyesi ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor.

Ahmetli’de Ekipler Yoğun Mesaide
banner43

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede yol tadilat ve yenileme, yeşil alanlarda çim biçme ve bakım, cadde ve sokaklarda temizlik ile çöp konteynerlerinde kireçleme çalışması gerçekleştirdi.

Ahmetli Belediyesi gerek ilçe genelinde gerekse kırsal mahallerde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ekipler tarafından yol tadilat ve yenileme, yeşil alanlarda çim biçme ve bakım, cadde ve sokaklarda temizlik ile çöp konteynerlerinde kireçleme çalışması gerçekleştirildi.

Çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Ahmetli Belediyesi olarak ilçemizi seviyor ve Ahmetli için çalışmaya devam ediyoruz. Kentimizin estetiği ve vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak adına Ahmetli’mizde Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Doğalgaz kazı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda tadilat ve yenileme çalışmaları devam ederken, diğer yandan da yeşil alanlarda çim biçme ve bakım, cadde ve sokaklarımızda temizlik ile çöp konteynerlerinde kireçleme çalışması gerçekleştirdik. Ayrıca kazı sonucu sökülen parke taşlarının ayıklanması ve yeniden kullanımı için temizleme çalışmalarını da ekiplerimiz gerçekleştirdi.  Belirlenen program dahilinde çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek” dedi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4