Akçakertil Mahallesinden Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’ye Teşekkür

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Selendi ilçesine bağlı Akçakertil Mahallesini ziyaret etti.

Akçakertil Mahallesinden Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’ye Teşekkür

Mahalle muhtarı Ferhat Yılmaz, 101 Mahalle Projesi kapsamında mahallelerinin baştan aşağı yenilendiğini vurgulayarak Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Selendi ilçesine bağlı Akçakertil Mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette Daire Başkanı Çakır’a, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Öner Baştürk ve MASKİ İlçe Şefi Uğur Akıncı eşlik etti. Mahalle muhtarı Ferhat Yılmaz ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Mahallemiz baştan aşağı yenilendi”
Mahalle muhtarı Ferhat Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 101 Mahalle Projesi kapsamında mahallemiz baştan aşağı yenilendi. Altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla mahallemizin hiçbir eksiği kalmadı. Mahallemiz çok güzel oldu. Mahallemize yapılan yatırımlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4