Akhisar’da Karaköy’ün Yolu Yenilendi

Kentin dört bir yanında yol yapım ve bakım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Karaköy Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Akhisar’da Karaköy’ün Yolu Yenilendi
banner43

Mevcut güzergâhın vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanıldığını belirten Karaköy Mahalle Muhtarı Özcan Yıldırım, yapılan çalışmanın önemine değindi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Karaköy Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmayla birlikte mahalleye ulaşım artık daha rahat ve güvenli hale geldi. Çalışma yapılan yolun, vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanıldığını belirten Karaköy Mahalle Muhtarı Özcan Yıldırım,” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ederim. Yolumuz önceden çok sıkıntılıydı. Şimdi, gerçekten güzel bir yol oldu.  Bir de Karaköy Mahallemizde Karaca Ahmet Türbemiz var. Karaca Ahmet Türbesine, Akhisar’ın 109 mahallesinden, yılda yaklaşık 30 bin kişi ziyaret ediyor. O açıdan, bu yolun yapılması çok iyi oldu ”ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4