Akselendi Mahallesinde içme suyu deposu yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü Akhisar ilçesine bağlı Akselendi Mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım ve onarımını gerçekleştirdi. Bu sayede içme suyu deposu daha sağlıklı bir yapıya kavuştu.

Akselendi Mahallesinde içme suyu deposu yenilendi


Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarının bakım, onarım ve revziyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesine bağlı Akselendi Mahallesinde içme suyu deposu baştan aşağıya yenilendi. 
Çalışmalar tamamlandı
Depoda eski vana ve boruların değişimi gerçekleştirildi, dış cephe ve çevre düzenlemeleri ile çalışmalar tamamlandı. Vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli içme suyu temin edilmesi amacıyla yapılan çalışmalarla birlikte içme suyu deposu da daha sağlıklı bir yapıya kavuştu.
Cengiz Başkan’a teşekkür
Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Akselendi Mahalle Muhtarı Ömer Akaydın, “Kötü durumda olan depomuzda yenileme çalışmaları tamamlandı. Çalışmalardan gayet memnunuz, Allah sizden razı olsun. Çalışmalardan dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve ekibine teşekkür eder, kolaylıklar dileriz” ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4