Aşağıtefen Mahallesinden MASKİ’ye Hizmet Teşekkürü

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Selendi programı kapsamında Aşağıtefen Mahallesini ziyaret etti. 101 Mahalle Projesi kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen mahallede vatandaşlar yapılan hizmetler için MASKİ’ye teşekkür etti.

Aşağıtefen Mahallesinden MASKİ’ye Hizmet Teşekkürü

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Selendi ilçesine bağlı Aşağıtefen Mahallesine ziyarette bulundu. Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Önder Baştürk ile MASKİ İlçe Şefi Uğur Akıncı eşlik etti. Mahalle Muhtarı Mustafa Ercan ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Daire Başkanı Çakır, 101 Mahalle Projesi kapsamında Aşağıtefen’in de merkez mahallelerden farkı kalmadığını söyledi. Mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini de dinleyen Çakır, programın sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına hediye takdiminde bulundu.

“Mahallemize tahmin dahi edemeyeceğimiz güzellikte yatırımlar yapıldı”

Mahalle Muhtarı Mustafa Ercan, “Mahallemize tahmin dahi edemeyeceğimiz güzellikte yatırımlar yapıldı. Altyapı ve üstyapı çalışmaları ile bizler de merkez mahalleler gibi olduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e mahallemize kattığı güzellikler için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4