Atatürk Kent Park’ta Dere Temizlik Çalışması Başladı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisalıların hizmetine kazandırılan Atatürk Kent Parkı içinden geçen derede temizlik çalışmasına başladı.

Atatürk Kent Park’ta Dere Temizlik Çalışması Başladı
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalıların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda yaşayabilmeleri adına hizmetlerini sürdürüyor. MASKİ, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete kazandırılan ve şehrin en gözde sosyal mekanlarından biri olan Atatürk Kent Parkı’nda da dere temizlik çalışmasına başladı. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nca dere yatağında zaman içerisinde oluşan çamur temizlenerek, dere yatağı daha temiz ve güzel bir görünüme kavuşturulacak.

Manisalılar ferah bir nefes alıyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Manisa Büyükşehir Belediyemiz sayesinde Manisa’mıza kazandırılan Atatürk Kent Parkı’nın içerisinde yer alan deremizin temizliğine başladık. Vatandaşlarımızın şehrin karmaşasından kurtularak rahat bir nefes alabildiği bu parkımızda başladığımız çalışma ile deremiz daha güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4