Atatürk ve Hürriyet Mahallelerinde Kanalizasyon Hattı Sağlıklı Hale Geliyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Atatürk ve Hürriyet Mahallelerinde tıkanma ve çökmeler meydana gelen kanalizasyon hattındaki bakım onarım çalışmalarına devam ediyor.

Atatürk ve Hürriyet Mahallelerinde Kanalizasyon Hattı Sağlıklı Hale Geliyor

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla mahalleler daha sağlıklı bir altyapıya kavuşacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmaları ile vatandaşların sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesine bağlı Atatürk ve Hürriyet Mahallelerinde tıkanma ve çökmeler meydana gelen kanalizasyon hattında özverili bir şekilde bakım, onarım ve sağlamlaştırma çalışmasına başlandı. Hürriyet Mahallesinde bulunan kanal hattının 570 metrelik, Atatürk Mahallesinde bulunan kanal hattının ise 980 metrelik kısmında yürütülen çalışmalar tamamlandığında vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli altyapı temin edilmiş olacak.

“Mahallemizi büyük bir sıkıntıdan kurtardınız”

Atatürk Mahallesi Muhtarı Nurhan Bozel, “Yapmış olduğunuz kanalizasyon hattı çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtardınız. Kimin emeği geçtiyse Allah razı olsun. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e, MASKİ yetkililerimize ve tüm çalışanlara teşekkürlerimizi iletiriz” dedi.  Hürriyet Mahallesi sakinleri ise çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün olmak üzere, MASKİ yetkilileri ve emeği geçen tüm personele teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4