Aydınyer, Karayahşi’nin İçme Suyu Deposunu İnceledi

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli ilçesinde bakım, onarım ve revizyon çalışmaları tamamlanan Karayahşi Mahallesine su temin edilen depoda incelemelerde bulundu.

Aydınyer, Karayahşi’nin İçme Suyu Deposunu İnceledi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Salihli ilçesine bir ziyaret gerçekleştirerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Bu kapsamda, Aydınyer’in duraklarından biri de bakım, onarım ve revizyon çalışmaları tamamlanan Karayahşi İçme Suyu Deposu oldu. Tüm sistemleri ile modernize edilen içme suyu deposunu inceleyen Aydınyer, alt ve üstyapı dönüşümü tamamlanan Karayahşi’ye daha sağlıklı içme suyu ulaşmasını sağlayacak bir adımı daha noktaladıklarını belirtti. Aydınyer’e, Şube Müdürleri Recep Günay ve İlker Kılıç, İlçe Şefi Emin Dikici, teknik personel ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.

Salihli’de 33 içme suyu deposu yenileniyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, il genelinde içme suyu depolarının bakım, onarım çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “İçme suyu depolarının bakım onarımına devam ediyoruz. Son ihalemize kadar il genelinde 1.087 adet içme suyu deposunun bakım onarımını yapmıştık. 33’ü Salihli ilçemizde olmak üzere 152 depomuzu daha yeniliyoruz. İçme suyu depolarında dış cepheden, manevra odalarına, yalıtım sistemlerinden fayans döşemelerine kadar birçok alanı yepyeni bir görünüme ve kullanıma kavuşturuyoruz. Himaye çiti ile çevirdiğimiz depolara dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları ve hedefleri doğrultusunda çalışıyor, hemşerilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri birer birer hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4