Başkan Alhan'dan, Kaymakam Abdullah Kurt'a Ziyaret

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’dan Kaymakam Abdullah Kurt’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Alhan'dan, Kaymakam Abdullah Kurt'a Ziyaret

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçede yeni göreve başlayan Kaymakam Abdullah Kurt’u makamında ziyaret etti. Kaymakam Kurt’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Alhan “Göreve yeni başlayan Kaymakamımız Abdullah Kurt ile birlikte, Ahmetli’mizde uyum içerisinde güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

          Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ahmetli’de göreve başlayan Kaymakam Abdullah Kurt’u, Belediye Başkanı Ahmet Alhan makamında ziyaret etti. Kaymakam Kurt’a Ahmetli’ye hoş geldin diyerek hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Alhan “Göreve yeni başlayan Kaymakamımız ile Ahmetli’mizde uyum içerisinde güzel hizmetlere imza atacağız. Hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Belediye olarak her zaman Kaymakamımızın yanında olacağız” dedi.

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ın nazik ziyaretine ve güzel temennilerine teşekkür eden Kaymakam Abdullah Kurt “ Allah’ın izniyle bugün görevimize başladık. Belediye Başkanımızın da dediği gibi birlikte uyum içerisinde ve sürekli irtibat halinde kalarak ilçemizde güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Başkanımıza nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4