Başkan Alhan, Tayini Çıkan Emniyet Amiri Beyhan’ı Uğurladı

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçede görev yapan ve tayini Manisa merkeze çıkan İlçe Emniyet Amiri Halil Beyhan’ı yeni görev yerine uğurladı.

Başkan Alhan, Tayini Çıkan Emniyet Amiri Beyhan’ı Uğurladı

Emniyet Amiri Beyhan’a yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eden Belediye Başkanı Alhan “Emniyet Amirimize ilçemizde görev yaptığı süre boyunca verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde de başarılar diliyorum” dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, tayini Manisa merkeze çıkan İlçe Emniyet Amiri Halil Beyhan’ı yeni görev yerine uğurladı. İlçe Emniyet Amiri Halil Beyhan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Alhan “Emniyet Amirimize ilçemizde görev yaptığı süre boyunca verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yeri olan Manisa merkezde de başarılar diliyorum. Kendisi bizim sevdiğimiz ve iyi olarak hatırlayacağımız başarılı bir amirimizdi. İlçemize önemli hizmetlerde bulundu. Manisa’da polis teşkilatında inanıyoruz ki önemli görevler ve hizmetlerde bulunacak. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Alhan’a teşekkür ederek görev yaptığı süre boyunca verdiği desteklerden dolayı plaket takdim eden Emniyet Amiri Beyhan ise “Ahmet başkanımız sağ olsun burada görev yaptığımız süre boyunca bizlere çok destek verdi.  Bende şahsım ve Emniyet Teşkilatımız adına kendine teşekkür etmek adına plaket taktim etmek istedim. Yakın zamanda yeni görev yerimizde hizmetimize başlayacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4