Başkan Alhan Yeni Atanan Emniyet Amiri ile Buluştu

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçeye yeni atanan Emniyet Amiri Komiser Ahmet Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni görev yerinde başarı dileklerini iletti.

Başkan Alhan Yeni Atanan Emniyet Amiri ile Buluştu

         Emniyet Amiri Yılmaz’a hoş geldin diyerek görevinde başarılar dileyen Başkan Alhan “Ahmetli Belediyesi olarak kentimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşları her zaman iyi ilişkiler içinde olduk, olmaya devam edeceğiz. Daha güvenli, huzurlu ve mutlu bir Ahmetli için hep birlikte çalışacağız” dedi.

          Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçeye yeni atanan Emniyet Amiri Komiser Ahmet Yılmaz’ı ziyaret etti. Yılmaz’a hoş geldin diyerek yeni görev yeri olan Ahmetli’de başarılar dileyen Başkan Alhan “Emniyet Amirimize ilçemize hoş geldin diyoruz. Ahmetli Belediyesi olarak kentimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşları her zaman iyi ilişkiler içinde olduk, olmaya devam edeceğiz. Daha güvenli, huzurlu ve mutlu bir Ahmetli için hep birlikte çalışacağız” dedi. Emniyet Amiri Yılmaz’da Başkan Alhan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini belirtirken, Ahmetli’de görev yapacak olmaktan mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4