BAŞKAN ÇELİK'TEN MANİSA BAROSU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  yapılan kongre ile güven tazeleyerek bir dönem için daha Manisa Baro başkanlığına seçilen Ümit Rona'yı ziyaret ederek,  tebrik etti ve yeni dönem için başarı dileklerini iletti.

BAŞKAN ÇELİK'TEN MANİSA BAROSU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Manisa Barosu'nda kısa süre önce yapılan kongrede yeni yönetim seçildi ve baronun bir dönem daha başkanı,  güven tazeleyen Avukat Ümit Rona oldu.  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Baro başkanlığına yeniden seçilen Ümit Rona'yı ziyaret ederek,  tebrik etti ve yeni dönem için başarı dileklerini iletti.

Başkan Çelik  ziyarette şöyle konuştu; "Değerli başkanımızı tebrik ediyorum. Başkanımızı ve seçilen yönetimini kutluyorum, başarılar diliyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak biz de tüm hukukçularımızın yanındayız, tüm kesimlerin olduğu gibi. İnanıyorum ki Manisa Barosu'yla da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Nazik kabulleri için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Yeni dönemin hukuk camiası için, tüm avukatlar için, başkanımız ve yönetimi için hayırlı olmasını diliyor ve üstün başarılar diliyorum"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa Baro Başkanı Avukat Ümit Rona ise duygularını şu sözlerle dile getirdi; "Manisa'mızın önemli belediyelerinden olan Şehzadeler Belediyesi'nin , bizim göz bebeğimiz olan belediyemizin kıymetli başkanı, kıymetli dostumuz Ömer Faruk Çelik başkanımız bugün baromuzu ziyaret etti. Bundan önceki dönemde hukuka ihtiyaç duyulan alanlarda belediyemiz ile uyum içerisinde çalıştığımız bir gerçek. bir devlet adabı içerisinde Şehzadeler Belediyesi'nin Manisa Barosu'nun halka hizmet etme , adalet arayanlara hizmet etme noktasındaki işbirliği devam edecektir.  Ben hem sayın başkanımıza, bütün belediye çalışanlarına ve Şehzadeler halkına teşekkür ediyorum."

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4